درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی “سالار فایو کی” از ابتدای سال 1398 با تشکیل یک تیم قدرتمند و ماهر، فعالیت خود در تخصص تولید محصولات کیوکوشین کاراته با بالاترین کیفیت و رعایت آخرین استاندارد را استارت زد.
علت شروع این راه، نبود محصول استاندارد و با کیفیت کیوکوشین، قیمت بسیار بالای نمونه های ژاپنی، و عدم آگاهی عموم از استاندارد ها و تعریف کیفیت این محصولات بود که شدیدا ملموس بود.
ما از اولین روز شروع فعالیتمان با باور “کیفیت حرف اول را میزند” تمام تلاشمان را میکنیم که کیفیت واقعی و استاندارد ژاپنی را در قالب محصول ایرانی به دنیا معرفی کنیم، چرا که معتقدیم هیچ غیر ممکنی وجود ندارد، و میتوان با رعایت چارچوب و قوانین محصولات ژاپنی، محصولی تولید کرد که حتی از خود نمونه اورجینال آن بهتر و با کیفیت تر باشد و در همین مدت کوتاه ثابت کردیم که توانایی این انجام این کار را داریم.
در این مسیر اقدامات بسیار زیادی در جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات انجام شده و میشود که شاید نتیجه نهایی آن برای شما مشهود باشد. مقالات بسیار زیادی به زبان های ژاپنی،روسی،انگلیسی و… مطالعه شده. نمونه های متعددی از قدیمی ترین تا جدیدترین تولیدات از ژاپن و بقیه کشور ها بررسی شده که تمامی آن ها بسیار زمان بر بوده و علاوه بر وقت؛ انرژی، دقت، ظرافت، حوصله، مهارت، تخصص، هزینه و دانش زیادی را طلب میکرد‌.
ما با عشق و علاقه به این هنر و پوشش آن، و همچنین با پی بردن نیاز حرفه ای های این رشته، محصولاتی تولید میکنیم که دو ویژگی اساسی “کیفیت” و”استاندارد” را همزمان دارا بوده، و با بهره گیری تجربه و تخصصمان در این حوزه و همچنین استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای تولید، با اطمینان کامل از محصول و باور بهترین بودن، آن را به حرفه ای های هنر زیبا و با ابهت “کیوکوشین کاراته” به ارمغان میاوریم.
از شما ممنونیم که در این مسیر شگفت انگیز با ما هستید و برای مسیر قهرمانی و پیشرفت خود برند “سالار فایو کی” را انتخاب کردید.
مطمئنیم با حمایت های شما، بزودی(خیلی زود) شاهد اتفاقات فوق العاده بیشتری، در این رشته خواهیم بود.

همیشه رو به اوج باشید…
اوس